Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Promocja tygodnia

Zabieg podstawowy kwasami medycznymi PCA SKIN - 250 zł, zamiast 280 zł

1 tydzień STYCZNIA (02.01 - 07.01)

Rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

Peelingi medyczne PCA SKIN rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

 

Więcej na temat zabiegu KLIKNIJ TUTAJ

DEPILACJA LASEROWA 3D - BIKINI /STREFA INTYMNA, BIKINI, PACHWINY/ - 220 zł zamiast, 250 zł

2 tydzień STYCZNIA (09.01 - 14.01)

Laser 3D Alexander niszczy cebulki włosów, a to sprawia, że szybko uzyskuje się efekt pięknej i naturalnie gładkiej skóry. Stanowi połączenie lasera alexandrytowego 755 nm, diodowego 808 nm i neodymowo-yagowego 1064 nm. Podczas gdy najbardziej popularny laser diodowy Light Sheer Desire dysponuje tylko jedną wiązką 808 nm, tak tutaj mamy do czynienia z potrójnym działaniem w jednej głowicy. Nie daje owłosieniu żadnych szans!

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - Twarz - 240 zł, zamiast 270 zł

3 tydzień STYCZNIA (16.01 - 21.01)

 

Przedstawiamy bardzo skuteczny zabieg bioodmładzający, który jest alternatywą dla kosztownych zabiegów laserowych. Na czym polega? Opiera się na zwiększeniu penetracji składników aktywnych oraz pobudzaniu naturalnych procesów regeneracyjnych. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej służy przede wszystkim do stymulacji skóry, pobudza mięśnie odpowiedzialne za podtrzymywanie skóry, wspiera produkcję kolagenu i elastyny.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Cannabis Therapy - Terapia skóry wrażliwej - 210 zł zamiast, 240 zł

4 tydzień STYCZNIA (23.01 - 31.01)

Zabieg Cannabis Therapy  to naturalna kuracja naprawcza opiera się na kannabidolu, oleju konopnym i makowym. Dzięki czemu naprawiają skórę na 3 poziomach. Kannabidol (CBD) naśladuje naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Opatentowana substancja-Cebidol to rewolucja w produktach CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom składnik ten jest stabilny i uwalniany przez cały dzień. Olej z konopi i maku w wysokich stężeniach to nieocenione źródło NNKT, które naprawią płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie..

 

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

TOP Call Now Button