Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Promocja tygodnia

Zabieg podstawowy kwasami medycznymi PCA SKIN - 220 zł, zamiast 250 zł

1 tydzień STYCZNIA (03.01 - 08.01.)

Rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

Peelingi medyczne PCA SKIN rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

 

Więcej na temat zabiegu KLIKNIJ TUTAJ

Uda i Brzuch - Laser Shape - 320 zł, zamiast 350 zł

2 tydzień STYCZNIA (10.01. - 15.01) 

Jedyne tak zaawansowane technologicznie rozwiązanie w Nowym Sączu. Wykorzystuje równocześnie, aż 4 technologie: bipolarne fale radiowe wysokiej częstotliwości, laser podczerwieni 940 nm, technologia Endermologii oraz impulsowa mechaniczna stymulacja tkanki.

Laser Shape pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki. Poprawia kształt ciała po porodzie i umożliwia odzyskanie dawnych rozmiarów paniom w każdym wieku. Jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o redukcję rozstępów, czy cellulitu.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

OCZYSZCZANIE WODOROWE - twarz - 160 zł, zamiast 190 zł

3 tydzień STYCZNIA (17.01. - 22.01.)

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się zabieg oczyszczania wodorowego. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy odpowiedniego sprzętu lub za pomocą specjalistycznych preparatów. W naszym salonie wykonujemy to oczyszczanie za pomocą odpowiednich preparatów.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Usuwanie owłosienia - Depilacja 3D - Pachy (obie) - 180 zł zamiast, 210 zł

4 tydzień STYCZNIA (24.01. - 31.01.)

Laser 3D Alexander niszczy cebulki włosów, a to sprawia, że szybko uzyskuje się efekt pięknej i naturalnie gładkiej skóry. Stanowi połączenie lasera alexandrytowego 755 nm, diodowego 808 nm i neodymowo-yagowego 1064 nm. Podczas gdy najbardziej popularny laser diodowy Light Sheer Desire dysponuje tylko jedną wiązką 808 nm, tak tutaj mamy do czynienia z potrójnym działaniem w jednej głowicy. Nie daje owłosieniu żadnych szans!

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

TOP Call Now Button