Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Promocja tygodnia

PEELING KAWITACYJNY twarz, szyja i dekolt z ampułką i maską Algową - 150 zł, zamiast 185 zł

1 tydzień WRZEŚNIA (01.09 - 05.09)

MASKI DO PEELINGU KAWITACYJNEGO :

Poniżej kilka z wybranych mask Algowych. Wszystkie opisane maski wykazują intensywne działania kojące, łagodzące i wyciszające skórę.

Po nałożeniu na twarz maska zastyga tworząc okluzję dzięki czemu składniki aktywne skuteczniej wnikają w głębsze warstwy naskórka, dodatkowo każda z masek, które są stosowane podczas zabiegów, dzięki unikalnemu połączeniu substancji aktywnych posiada swoje charakterystyczne właściwości :

1) Vit C & Ferulic Algae Mask - algowa maska z witamina C i kwasem ferulowym : idealna dla cery dojrzałej skłonnej do przebarwień. Połączenie witaminy C i kwasu ferulowego stanowi idealny dla skóry koktajl antyoksydantów - wymiataczy wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia skóry :)

2) Lactobionic & Vit C Algae Mask - algowa maska z kwasem laktobionowym i witamina C - dla skóry podrażnionej, przesuszonej, wymagającej intensywnej regeneracji. Kwas laktobionowy odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, dzięki czemu przywraca jej odpowiednie nawilżenie i komfort :)

3) TXA & Pearl Algae Mask - algowa maska z kwasem traneksamowym i ekstraktem z perły - świetna dla skóry poszarzałej, z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem. Składniki aktywne maski rozświetlają skórę, zapobiegają powstawaniu przebarwień oraz niwelują skutki fotoagingu i foto uszkodzeń :)

Fala Akustyczna - Brzuch i Pośladki - 270 zł, zamiast 300 zł

2 tydzień WRZEŚNIA (07.09 - 12.09)

Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod, dzięki której bez użycia skalpela pozbędziesz się cellulitu i przywrócisz swojej skórze dawny blask.

Dlaczego zabieg falami akustycznymi (uderzeniowymi) jest tak skuteczny?

Fale akustyczne z dużą siłą uszkadzają błony komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane w procesach metabolicznych. Wykorzystywane są niezwykle mocne uderzenia fal, które redukują cellulit oraz poprawiają krążenie podskórne, co sprawia, że skóra jest jędrniejsza i odmłodzona.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Zabieg podstawowy ze specjalnie dobranym zestawem kwasów medycznych - 190 zł zamiast, 210 zł

3 tydzień WRZEŚNIA (14.09 - 19.09)

Czym charakteryzują się peelingi chemiczne marki Peel Mission?

  • najwyższą jakością składników aktywnych, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów
  • szybkością działania, dzięki czemu efekty terapeutyczne widoczne są już po pierwszym zabiegu
  • unikalną recepturą opracowaną we francuskich laboratoriach
  • systemicznym działaniem, dzięki któremu produkty wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukują ich objawy

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Lipoliza iniekcyjna - Podwójny podbródek - 240 zł zamiast, 260 zł

4 tydzień WRZEŚNIA (21.09 - 26.09)

Lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjną metodą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej miejscowo nagromadzonej. Polega na wstrzyknięciu substancji do tkanki podskórnej, które niszczą komórki tłuszczowe, a uwolnione lipidy są transportowane do wątroby i tam metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna uważana jest za bezpieczną, bezoperacyjną i skuteczną alternatywę dla liposukcji (odsysania tłuszczu).

 

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Mezoterapia Igłowa - Regeneracja skóry - TWARZ - 300 zł, zamiast 330 zł

5 tydzień WRZEŚNIA (28.09 - 03.10)

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegający na wprowadzeniu bezpośrednio do skóry lub tkanki podskórnej - za pomocą igły i bardzo licznych nakłuć - substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

Zabieg ten cechuje bezpośredniość na działanie problemu, wprowadzając do skóry każdorazowo, indywidualnie dobrane substancje aktywne.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

TOP Call Now Button