Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Promocja tygodnia

KWASY MEDYCZNE PCA SKIN - Zabieg Podstawowy - 280 zł, zamiast 310 zł

1 tydzień KWIETNIA (02.04 - 06.04)

Rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

Peelingi medyczne PCA SKIN rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

 

Więcej na temat zabiegu KLIKNIJ TUTAJ

KRIOLIPOLIZA 3D - CZTERY PADY zamrażające + Fala Akustyczna GRATIS! - 850 zł, zamiast 880 zł

2 tydzień KWIETNIA (08.04 - 13.04)

W salonie Kanon Piękna dysponujemy obecnie najnowocześniejszym urządzeniem do Kriolipolizy 3D w Nowym Sączu. Łączy ono kriolipolizę, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej z elektroporacją i falą uderzeniową.

System elektroporacji zapewnia intensywną biostymulację skóry poprzez impulsy elektryczne, tworząc drgania mięśni i podnosząc krążenie krwi. Tym samym poprawia jakość skóry w czasie działania procedury kriolipolizy. Zatem masz tu do dyspozycji aż 3 technologie do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

W nowym urządzeniu 3D są aż 4 głowice do kriolipolizy – duże gładkie pady, które przykłada się do różnych miejsc na ciele, a następnie nakłada się pas mocujący, który powoduje ich ścisłe przyleganie do skóry. I też największą zaletą tego urządzenia jest wykorzystanie specjalistycznych padów, zamiast przestarzałych głowic.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

Lifting rzęs + Koloryzacja + Laminacja + Botoks - 180 zł, zamiast 210 zł

3 tydzień KWIETNIA (15.04 - 20.04)

Propozycja zabiegu rzęs dla osób, które chcą osiągnąć efekt naturalnych, ale pięknie podkręconych i uniesionych rzęs. To idealne rozwiązanie dla pań, które lubią wyglądać bardzo naturalnie, ale jednocześnie chcą cieszyć się bardziej wyraźnym i efektownym spojrzeniem.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

DEPILACJA LASEROWA 3D - BIKINI /STREFA INTYMNA, BIKINI, PACHWINY/ - 240 zł zamiast, 270 zł

4 tydzień KWIETNIA (22.04 - 30.04)

Laser 3D Alexander niszczy cebulki włosów, a to sprawia, że szybko uzyskuje się efekt pięknej i naturalnie gładkiej skóry. Stanowi połączenie lasera alexandrytowego 755 nm, diodowego 808 nm i neodymowo-yagowego 1064 nm. Podczas gdy najbardziej popularny laser diodowy Light Sheer Desire dysponuje tylko jedną wiązką 808 nm, tak tutaj mamy do czynienia z potrójnym działaniem w jednej głowicy. Nie daje owłosieniu żadnych szans!

Więcej na temat zabiegu znajdziesz TUTAJ

TOP Call Now Button