Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Voucher na Depilacje – 40 zł!

Czy też masz takie poczucie, że w nowym roku warto zachwycić sobą świat? W takim razie możemy w tym pomóc, ponieważ przygotowaliśmy ciekawą ofertę!

Głęboko wierzymy, że każda kobieta ma w sobie piękno! Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Dlatego w Salon Kanon Piękna przygotowaliśmy specjalną zniżkę na PIERWSZY ZABIEG z wykorzystaniem urządzenia do Depilacji 3D.

Przekonaj się na własnej skórze, jak niesamowite efekty daje najnowocześniejszy laser do depilacji w Nowym Sączu.


W czym tkwi sekret jego skuteczności?

Laser 3D Alexander niszczy cebulki włosów, a to sprawia, że szybko uzyskuje się efekt pięknej i naturalnie gładkiej skóry. Stanowi połączenie lasera alexandrytowego 755 nm, diodowego 808 nm i neodymowo-yagowego 1064 nm. Podczas gdy najbardziej popularny laser diodowy Light Sheer Desire dysponuje tylko jedną wiązką 808 nm, tak tutaj mamy do czynienia z potrójnym działaniem w jednej głowicy. Nie daje owłosieniu żadnych szans!

Połączenie lasera alexandrytowego 755 nm, diodowego 808 nm i neodymowo-yagowego 1064 nm – Jedyny taki laser w Nowym Sączu!

Co w tym jest okazją?

Tylko teraz wykonanie pierwszego zabiegu depilacji laserowej o 40 zł taniej od ceny regularnej.

Jak odebrać voucher?

Wypełnij formularz, aby odebrać zniżkę.

Ważna uwaga!
Vouchery dostępne są tylko dla pierwszych osób które nigdy nie korzystały z zabiegu depilacji laserowej w naszym salonie.

TOP Call Now Button