Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Voucher na KRIOLIPOLIZĘ 3D o wartości – 49 zł!

Czy też masz takie poczucie, że w nowym roku warto zachwycić sobą świat, tylko tym razem nie gładkim ciałem, a smukłą sylwetką?

W takim razie możemy w tym pomóc, ponieważ przygotowaliśmy ciekawą ofertę!

Głęboko wierzymy, że każda kobieta ma w sobie piękno! Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Dlatego w Salon Kanon Piękna przygotowaliśmy specjalną zniżkę na PIERWSZY ZABIEG z wykorzystaniem urządzenia do Kriolipolizy 3D.

Przekonaj się na własnej skórze, jakie niesamowite efekty daje najnowocześniejsza Kriolipoliza 3D w Nowym Sączu.


W czym tkwi sekret jego skuteczności?

System elektroporacji zapewnia intensywną biostymulację skóry poprzez impulsy elektryczne, tworząc drgania mięśni i podnosząc krążenie krwi. Tym samym poprawia jakość skóry w czasie działania procedury kriolipolizy. Zatem masz tu do dyspozycji aż 3 technologie do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

W nowym urządzeniu 3D są aż 4 głowice do kriolipolizy – duże gładkie pady, które przykłada się do różnych miejsc na ciele, a następnie nakłada się pas mocujący, który powoduje ich ścisłe przyleganie do skóry. I też największą zaletą tego urządzenia jest wykorzystanie specjalistycznych padów, zamiast przestarzałych głowic. 

W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń pady mogą bowiem schłodzić komórki tłuszczowe nawet do -10 stopni Celsjusza, przy czym pozostałe komórki oraz skóra pozostają bezpieczne. 

Co w tym jest okazją?

Tylko teraz wykonanie pierwszego zabiegu najnowocześniejszej KRIOLIPOLIZY 3D o 49 zł taniej! – Od ceny regularnej.

Jak odebrać voucher?

Wypełnij formularz, aby odebrać zniżkę.

Ważna uwaga!
Vouchery dostępne są tylko dla pierwszych osób które nigdy nie korzystały z zabiegu KRIOLIPOLIZY 3D w naszym salonie.

TOP Call Now Button