Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Aplikuj na swoje miejsce pracy!

Dołącz do Nas! - Powiększ nasz zespół

- Witaj w miejscu pracy - w którym pracujemy dla czegoś większego! Równość i harmonia życia prywatnego z pracą jest czymś niezwykle ważnym - dlatego dołączając do naszego zespołu - możesz liczyć na pracownicze obowiązki, ale dostosowane do Twojego życia prywatnego -

Rekrutacja OTWARTA - wyślij CV i daj nam możliwość wzięcia Cię pod uwagę w pierwszej kolejności (!) otworzenia rekrutacji na nowe stanowiska..

Tworzymy zgrany zespół!

Zachwyć sobą świat - to nasze motto. Wiesz co ono oznacza! :) Więc dołącz do nas i podejmij się misji upiększania kobiecej urody z pasją i zaangażowaniem razem z nami. Jeśli uwielbiasz pracę z ludzi, jesteś komunikatywną i pełną energii osobą, to wiedz, że nadajesz się idealnie do naszego zespołu! Tworzymy zespół profesjonalistów, cenimy wiedzę i chęć rozwijania własnych umiejętności, ale wiemy jak bardzo ważny jest zgrany i pasujący do siebie zespół, dlatego panuje u nas rodzinna atmosfera! Kochamy i tworzymy zespół marzeń.

Twoje wynagrodzenie?

Gwarantowane 3 800 zł do 7 500 zł z premiami (brutto)! Atrakcyjny, uczciwy i prosty system premiowy. Zawsze masz kontrole nad swoim wynagrodzeniem :)

Czas pracy?

Podstawowy czas pracy! Jesteśmy bardzo elastyczni, układasz sobie grafik do własnych potrzeb. Potrzebujesz wolny dzień? Nie będziesz mieć z tym problemu :) Potrzebuje dwa dni co dwa tygodnie wolne? Również nie mamy z tym żadnego problemu :)

Szkolenia - Twój rozwój?

Rozwijasz się w kierunku w którym chcesz. :) Ty decydujesz! Zapewniamy wspomóc Cię i Twoje cele zawodowe, będziemy dążyć, abyś rozwijała się w kierunku który Cie najbardziej interesuje. Nie narzucamy Ci specjalizacji! Płacimy za Twój rozwój, mamy świadomość, że Twoja wiedza i umiejętności to nasza korzyść :)

Najnowsze wyposażenie stanowiska na jakie możesz liczyć!

Pracujemy na najnowszych i najlepszych urządzeniach! Twoja praca odbywa się w bardzo higienicznych warunkach. Podczas wykonywania stylizacji nie musisz obawiać się o swoje zdrowie, gdyż sprzęt na którym będziesz pracowała, jest jednym z najlepszych w Polsce! Gwarantujemy Ci to!

Dodatkowe atuty?

Salon w pełni wyposażony, w najnowsze urządzenia w Nowym Sączu. Korzystanie dla własnych potrzeb jest nieograniczone, korzystasz i stajesz się piękniejsza :) To duży plus tej pracy, dostęp do najnowszych urządzeń w depilacji i modelowaniu sylwetki.

Praca w Kanonie Piękna

Uzupełnij formularz poniżej:

- Pracuj w naszym zespole! -

Dołącz do nas!

TOP Call Now Button