Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Peelingi Medyczne

 

PCA SKIN – wyjątkowe produkty dla piękna i zdrowia Twojej skóry teraz na wyciągnięcie ręki

Dokuczają Ci problemy skórne, takie jak: trądzik, czy przebarwienia, z którymi pomimo licznych prób nie możesz sobie poradzić? Martwią Cię pierwsze oznaki starzenia, które pojawiają się na Twojej twarzy i chcesz im skutecznie przeciwdziałać? A może pragniesz po prostu zadbać o swoją cerę i sprawić, by wiek stał się jedynie mało znaczącą liczbą? 

Niezależnie od Twoich potrzeb, produkty od PCA SKIN mogą pomóc Ci uzyskać efekty, o jakich zawsze marzyłaś i, co więcej, niejednokrotnie przekroczyć te oczekiwania. 

W salonie Kanon Piękna dbamy o to, by stale podnosić poprzeczkę w dostarczaniu najwyższej klasy usług i kosmetyków. Dlatego w duchu naszej misji, nawiązaliśmy współpracę z firmą PCA SKIN, która jest światowym liderem w dostarczaniu najwyższej klasy kosmetyków do peelingów chemicznych. 

Dlaczego produkty PCA SKIN są tak skuteczne?

Ponieważ rozwiązują problemy skórne dzięki starannie opracowanym formułą, które zwiększają tempo wymiany komórek skóry i przyspieszają tworzenie nowych. Jednocześnie redukują drobne bruzdy, zmarszczki, plamy i wypryski.

Wszystkie formuły przygotowane przez PCA SKIN zawierają składniki naturalnie występujące w naszej skórze i ciele. Dzięki temu, podczas ich stosowania zachodzi synergia i gwarantuje fenomenalne efekty, bez skutków ubocznych. 

Każdy nowy produkt tej marki, przed wypuszczeniem go na rynek, przechodzi wieloletnie i drobiazgowe badania oraz testy jakości. Warto podkreślić, że firma nie testuje swoich produktów na zwierzętach. 

Kosmetyki PCA SKIN są też wolne od syntetycznych barwników i substancji zapachowych, olejów mineralnych, wazeliny, lanoliny i ftalanów. W ten sposób PCA SKIN łączy zdrowie, urodę i naukę, czyniąc każdy ze swoich produktów unikalnym rozwiązaniem dla zdrowia Twojej skóry.

Co więcej, produkty PCA SKIN sprzedawane są wyłącznie certyfikowanym specjalistom, którzy przeszli niezwykle wymagające szkolenie. Masz zatem gwarancję ich bezpiecznej i skutecznej aplikacji podczas zabiegu.

Trochę historii, czyli jak to wszystko się zaczęło?

Marka PCA SKIN ma swój początek w roku 1990, kiedy to Margaret Ancira – licencjonowany kosmetolog – w niewielkim jeszcze laboratorium rozpoczyna pracę nad innowacyjnymi preparatami PCA Skin. Przez ostatnie 25 lat udało jej się zrzeszyć w swoim zespole najlepszych specjalistów, z których doświadczenia teraz możemy wszyscy skorzystać. 

Firma nieustannie bada nowe technologie w celu ciągłego udoskonalania swoich preparatów. Wszystko w myśl swojego głównego celu: poprawy jakości życia ludzi, poprzez dostarczanie im skutecznych rozwiązań do pielęgnacji skóry, które są poparte nauką i gwarantują zdrowie Twojej wyjątkowej skóry.

PCA SKIN pomaga też szerzyć edukację na temat zdrowia skóry. Wielu szanowanych specjalistów dzieli się swoją wiedzą z dziedziny fizjologii skóry oraz bezpiecznego i skutecznego stosowania peelingów chemicznych. 

Chcesz przekonać się o efektach osobiście?

Jeśli pragniesz przekonać się na własnej skórze, że żadne z podanych wyżej słów nie padło tu przypadkowo, to już teraz zarezerwuj termin wizyty w naszym salonie. 

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy dobrać zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb. 

peelingi kwasowe

Diagnoza skóry

Przed wykonaniem peelingu medycznego wykonywana jest diagnoza skóry z określeniem istniejącego problemu, po której zostają dobrane odpowiednie kwasy. Zabieg podstawowy łączy w sobie działanie wybranych kwasów, taka procedura zabiegów zapewnia lepsze efekty terapeutyczne.

Manicuire i pedicuire

TOP Call Now Button