Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Lipoliza iniekcyjna – skuteczne i precyzyjne pozbywanie się tłuszczu

Lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjną metodą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej miejscowo nagromadzonej. Polega na wstrzyknięciu substancji do tkanki podskórnej, które niszczą komórki tłuszczowe. Lipidy, które zostały uwolnione są transportowane do wątroby i tam metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna uważana jest za bezpieczną, bezoperacyjną i skuteczną alternatywę dla liposukcji (odsysania tłuszczu).

Opracowywanie obszarów | ważna informacja

Ze względu na specyfikę zabiegu, podczas jednej wizyty opracowujemy tylko jeden obszar. Brzuch lub boczki lub podbródek etc. Nie jest to metoda, którą możemy zastosować przy dużej nadwadze czy otyłości. Świetnie radzi sobie z lokalnym otłuszczeniem, z miejscami opornymi na dietę i ćwiczenia. Wskazana przy likwidacji tłuszczu z brzucha, boczków, okolicy kolan, pach, fałd na plecach czy wewnętrznej lub zewnętrznej części ud.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest to: ciąża i karmienie piersią, choroby nerek i wątroby, żółtaczka, cukrzyca, zmiany zapalne na skórze, keloidy, czynne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby nowotworowe (do 5 lat od zakończenia leczenia) oraz alergia na składniki preparatu.

Wizyta w salonie | Przebieg 

Podczas wizyty, przed zabiegiem wykonujemy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie sprawdzamy miejsce zabiegowe i przygotowujemy skórę, czyli dezynfekcja. Do iniekcji używamy bardzo cienką igłę, którą podajemy preparat do tkanki tłuszczowej. W miejscu wkłucia może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, jak również mogą powstać siniaki. Obszar poddany zabiegowi po o strzyknięciu, przemasowuje się odpowiednio. Po zabiegu niezalecane są przez dobę ćwiczenia fizyczne, warto też ograniczyć spożywanie tłuszczów, by nie obciążać dodatkowo wątroby. Po zabiegu picie dużej ilości wody (nawet do 3 litrów dziennie) i masowanie miejsca zabiegowego 2 razy dziennie według zaleceń specjalisty.

Częstotliwość zabiegu 

Lipolizę iniekcyjną wykonuje się raz w miesiącu. Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze zmiany, a po serii możemy spodziewać się utraty kilku cm w obwodzie. Dla lepszych efektów zalecamy posiadać zdrową dietę i wykonywać aktywność fizyczną.

Lipoliza iniekcyjna – opis na stronieZapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button