Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Oczyszczanie wodorowe – Manualne


Oczyszczanie wodorowe – W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się zabieg oczyszczania wodorowego. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy odpowiedniego sprzętu lub za pomocą specjalistycznych preparatów. W naszym salonie wykonujemy to oczyszczanie za pomocą odpowiednich preparatów.

O co chodzi?

Preparaty do zabiegu sprawiają, że między składnikami w skórze powstaje efekt Bohra. Dzieje się tak na skutek reakcji chemicznej preparatów, które powodują powstanie dwutlenku węgla. Ten z kolei sprawia, że z krwi oddawany jest tlen do tkanek, następuje dotlenienie i powstaje kwas węglowy. Następnie kwas węglowy rozpada się, a jednym z produktów rozpadu jest kation wodoru H+. Później wodór wiąże się z wolnymi rodnikami, doprowadzając do ich neutralizacji.

Oczyszczanie wodorowe preparatami zaprojektowane jest z myślą o oczyszczaniu skóry. Powoduje odblokowanie gruczołów łojowych, usunięcie martwych komórek skóry, a dodatkowym atutem jest dotlenienie skóry i wymiatanie wolnych rodników, czyli już działanie przeciwstarzeniowe.

Można go wykonać samodzielnie bądź w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym, przede wszystkim wzmocnić efekt oczyszczania. Oczyszczanie wodorowe można również wykonać przed zabiegami pielęgnacyjnymi lub przeciwzmarszczkowymi dla lepszego efektu zabiegowego. Poprzez oczyszczenie lepiej będą przenikać składniki aktywne w głąb skóry, a jej dotlenienie przyniesie dodatkowe korzyści.

Podsumowując zabieg można wykonać z częstotliwością raz na 2 tygodnie lub według zapotrzebowania skóry na oczyszczanie.Opracowane przez:

Ekspert Kanon PięknaAnna Sukiennik – Kosmetolog


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button