Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

LipoColl Larens – silnie odmładzający – Nowość Luty

Zabieg LIPOCOLL

Innowacyjny produkt – LIPOCOLL SERUM PRO. Przeznaczony jest do każdego typu cery. Zwłaszcza dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia się, ze zmarszczkami mimicznymi i statycznymi.

Czym jest to serum? | Skład

LIPOCOLL SERUM PRO jest serum wysoko skoncentrowanym do pielęgnacji skóry. O zawartości 50% składnika aktywnego liposomal kolagen complex.

Innowacją tego produktu jest zawartość składnika aktywnego, jakie jest połączenie naturalnych aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego zamkniętego w liposomalnym nośniku. Dzięki czemu jest on dostarczamy w głębsze warstwy skóry, co wydłuża i intensyfikuje czas jego działania. Jest to jedyny taki produkt na rynku. Efektem jest odczuwalne zagęszczenie struktury skóry oraz natychmiastowe spłycenie zmarszczek, a długofalowo inicjuje procesy naprawcze.

Dokładniejszy opis | Warto to wiedzieć!

Otoczka liposomów zbudowana jest z dwuwarstwy lipidowej. Co czyni ją identyczną z dwuwarstwą lipidową skóry. To właśnie pozwala transportować substancje aktywne przez naskórek do skóry właściwej. W związku z tym transport ten jest skuteczny. A proces uwalniania wydłużony, co powoduje, że preparat z liposomalnym kolagenem działa o wiele silniej i o wiele dłużej. Liposomy docierają do głębszych warstw skóry. Pokonując jej barierę, przenosząc zawarte w nich składniki aktywne właśnie tam, gdzie zachodzą procesy działania białek kolagenowych.

Poza liposomalnym kolagenem preparat zawiera, także Biopepeptide Complex, na który się składają:
– Oligopeptydy i polipeptydy – pobudzają białka HSP oraz aktywują fibroblasty
– Prokolagen syntetyzuje się w kolagen
– Białka: histony, dekoryna, lumikan odpowiadają za naprawę i rekombinacje DNA
– Aminokwasy: alanina prolina glizyna- syntetyzują kolagen.

Efekty zabiegu | Nie zawsze możemy je zauważyć od razu, ale w większości przypadków..

Efekty po zastosowaniu LipoColl Serum są widoczne w większości przypadków już po pierwszym zbiegu, gdzie można zauważyć je gołym okiem. Co ważniejsze widoczne, są one również w badaniu USG, co potwierdza efektywność produktu. Bardzo fajną opcją, jest skorzystanie z zabiegu rozszerzonego. Gdzie stosowana jest mezoterapia mikroigłowa, która za pomocą mikronakłuć pobudza skórę. Pozwala na lepsze wchłanianie składników aktywnych. Dodatkowo pobudza ją do regeneracji.

Jakie efekty uzyskamy?

Do głównych efektów można zaliczyć:
– Lifting
– Ultranawilżenie,
– Efekt ochronny, wzmacniający skórę
– Znaczne wygładzenie zmniejszenie zmarszczek
– Zagęszczenie skóry poprzez wysycenie jej białkiem kolagenowym oraz pobudzenie procesów regeneracji

Ponadto warto zaznaczyć, że preparat Liposomal Collagen Serum jest produktem naturalnym. Procesej jego wytwarzania odbywa się bez stosowania żadnych toksycznych czy drażniących emulgatorów, rozpuszczalników, konserwantów czy kondycjonerów. W związku z tym można go bez obaw stosować do skóry wymagającej specjalnego traktowania, czyli wrażliwej i alergicznej.

Podsumowanie

Podsumowując pomimo widocznych efektów już po pierwszym zabiegu, warto powtarzać zabiegi w serii 5 zabiegów co 14 dni. Do pielęgnacji domowej stosować również serum z Liposomal Collagen Complex o 20% stężeniu, co wzmacnia uzyskanie oczekiwanego efektu.Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button