Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Pobierz Voucher

PRP like alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym = Remodeling + Odżywienie + Regeneracja

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – PRP (Plateled Rich Plasma), zwany inaczej wampirzym liftingiem jest bardzo ceniony wśród lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów oraz klientów.

Swoją popularność i skuteczność zyskał dzięki udowodnionemu działaniu regenerującemu, odżywczemu i przeciw zmarszczkowemu oraz bezpieczeństwie stosowania. Po wykonaniu zabiegu nie ma obaw o reakcje alergiczne, podrażnienia i inne działania niepożądane, ponieważ do skóry zostaje podane osocze, które pozyskuje się bezpośrednio przed zabiegiem z pobranej i odwirowanej krwi klienta. Osocze bogate w czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste wstrzykuje się w skórę stosując klasyczną technikę mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Efekty jakie można uzyskać po zabiegu to:

-rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
-poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
-przebudowa włókien kolagenowych
-poprawa ukrwienia skóry
-wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry
-przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest niepodważalna, zabieg posiada same plusy, potwierdzają to opinie ekspertów i klientów, jednak mimo spektakularnych efektów wiele osób ma obawy przed zabiegiem, które wiążą się m.in ze strachem przez wstrzyknięciem – (zabieg wiąże się z wykonaniem wstrzyknięć – jest to rodzaj mezoterapii igłowej, w której zamiast koktajlu witaminowego podaje sie osocze) oraz wysoką ceną zabiegu. I właśnie tutaj na „RATUNEK” przyszli naukowcy z firmy ARKANA, którzy zainspirowani działaniem osocza na skórę postanowili poszukać alternatywnych składników aktywnych (efekt PRP – like), które zachowywały by ten sam efekt regeneracji komórek i tkanek – bez potrzeby pobierania krwi i późniejszego podania osocza poprzez wstrzyknięcie. Po latach badań i doświadczeń powstały wyjątkowo skuteczne substancje : peptydy W3 i GHK- Cu – które naśladują naturalne czynniki wzrostowe, wydzielane przez komórki.

Odkrycie tych peptydów sprawiło, że powstał zabieg, stanowiący alternatywę dla zabiegów z osoczem.

Zabieg bezinwazyjny, który wywołuje praktycznie takie same efekty jak wampirzy lifting, m.in. :
– remodeling, odżywienie i regeneracja skóry
– wzrost gęstości, jędrności skóry
– spowolnienie i odwrócenie procesów starzenia
– spłycenie zmarszczek
– wygładzenie skóry

Zabieg, o którym mowa to PRP – LIKE THERAPY , KTORY ZNAJDUJE SIĘ W OFERCIE SALONU KANON PIEKNA 😉

Łączy on w sobie działanie składników aktywnych z mezoterpią mikroigłową, dzięki takiemu połączeniu PRP – LIKE stanowi terapie uderzeniową do kompleksowego odmłodzenia, regeneracji i profilaktyki anty aging.

Nie zwlekaj i przekonaj się na własnej skórze działanie wampirzego liftingu! Zapraszamy do Salonu Kanon Piękna.

TOP