Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Neuro Cannabis Therapy MD

Neuro Cannabis Therapy MD – Konopie na przestrzeni wielu wieków znajdowały przeróżne zastosowania w wielu dziedzinach życia. Jednak dopiero ostatnie dziesięciolecia sprawiły, że konopie zaczęto również używać w przemyśle kosmetycznym. Szczególnie ostatnie lata to tzw. boom na kosmetyki na bazie konopi.

Konopie siewne bogate są w kannabidiol (CBD)

Który z kolei zawiera w sobie dobre dla skóry kwasy i minerały. Mowa tu m.in. o kwasach omega-3 i omega- 6, witaminach (A, E, B, K). Oraz  pierwiastkach takich, jak: wapń, magnez i cynk. Z tych właśnie przyczyn, to konopie siewne, a nie indyjskie znajdują zastosowanie w produkcji kosmetyków.

Olej Konopny | Co to za składnik?

Zdecydowanie najpopularniejszym składnikiem kosmetycznym z konopi jest olej konopny. Chwalony jest on głównie za swoje właściwości nawilżające, a także pielęgnacyjne. Dlatego właściwości te zawdzięcza występowaniu w nim Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, m.in. kwasu oleinowego, linolowego, gamma-linolenowego czy alfa-linolenowego. Warto zaznaczyć, że oprócz nienasyconych kwasów tłuszczowych, w oleju znajdziemy jeszcze liczne witaminy i minerały. Dodatkowo fitosterole i fosfolipidy (istotny składnik budowy błony komórkowej). Olej konopny uzyskuje się metodą tłoczenia na zimno (w temperaturze do 40 °C) z odpowiednio wyselekcjonowanych nasion konopi siewnych.

Na czym polega ten zabieg?

Zabieg Cannabis Therapy  to naturalna kuracja naprawcza opiera się na kannabidolu, oleju konopnym i makowym. Dzięki czemu naprawiają skórę na 3 poziomach. Kannabidol (CBD) naśladuje naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Opatentowana substancja-Cebidol to rewolucja w produktach CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom składnik ten jest stabilny i uwalniany przez cały dzień. Olej z konopi i maku w wysokich stężeniach to nieocenione źródło NNKT, które naprawią płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie

Wskazania:

  • skóra zestresowana
  • – skóra dysfunkcyjna z zaburzoną barierą lipidową i objawami suchości
  • wsparcie pielęgnacyjne kuracji dermatologicznych( atopia, egzema, łuszczyca, skóra diabetyków
  • – osoby z zaburzeniami pracy tarczycy
  • Niwelowanie  świądu i zmniejszenie zaczerwienienia skóry.

Terapia Neuro Cannabis Therapy MD opiera się na 3 etapowym działaniu na skórę i zmysły

  • Najpierw naturalne bio-oczyszczenie z użyciem neuro cannabis pianki oraz toniku. Ultra delikatna formuła pianki na bazie substancji myjących z Kannabia Sense, olejem konopnym i makowym już w pierwszym etapie zabiegu oczyszcza i odstresowuje. 
  •  Następnie używamy serum, dzięki zawartemu w nim Kannabia Sense, uaktywniamy proces neuroregulacji, niwelujemy skutki stresu w skórze i reakcji zapalnej . Zabieg wzbogacamy maska Snow Fungus, która silnie nawilża i łagodzi. 
  • Ostatni etap to neuronaprawa bariery ochronnej i odbudowa lipofilna. Szczególną rolę na tym etapie pełni profesjonalna maska, która posiada w swoim składzie aż 30% oleju konopnego i makowego oraz specjalny emolient z ostropestu, który nadaje jej wyjątkowe właściwości podczas masażu. 

Podsumowując Neuro Cannabis Therapy MD – zabieg dedykowany jest w szczególności osobom  posiadającym skórę  nadreaktywną , dysfunkcyjną , w której bariera ochronna i jej prawidłowe funkcje zostały zaburzone, ale również dla każdej osoby która chce poprawić kondycję swojej skóry i zadbać o prawidłowe nawilżenie Opracowane przez:

Ekspert Kanon Piękna – Justyna Sieradzka – Kosmetolog


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button