Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

„Odkrywamy Mezoterapię Mikroigłową” – Ampułka MATRIX

Jest to zabieg skierowany do osób, którym zależy na głębokiej rewitalizacji, detoksykacji skóry oraz na mocnym nawilżeniu. Opiera się na działaniu mezoterapii mikroigłowej, która powoduje lepszy transport składników aktywnych w głąb skóry. Ponadto mikronakłucia mocno stymulują skórę do pracy.


Za działanie aktywne Matrixa odpowiadają składniki takie jak: kwas pirogronowy – działa rozjaśniająco i rozświetlająco. Na poziomie skóry właściwej powoduje stymulację syntezy kolagenu, dzięki czemu działa przeciwzmarszczkowo; kwas hialuronowy – wiąże wodę w skórze, zapewnia odpowiednie nawodnienie, a dzięki niemu niwelują się drobne linie i zmarszczki; krzem – wspiera regenerację skóry, ma też działanie przeciwzmarszczkowe, m.in. dzięki stymulacji produkcji białek podporowych skóry.Wskazana liczba zabiegów od 3 do 6, w odstępach trzytygodniowych.

Wskazania:
1. Suchość skóry,
2. Płytkie linie i zmarszczki mimiczne
3. Przy pierwszych oznakach foto starzenia

Podsumowując w ramach przygotowania do zabiegu sugerujemy, by już na dzień przed zabiegiem nie pić alkoholu, kawy i nie przyjmować aspiryny bądź innych leków o działaniu przeciwbólowym, ale i przeciwzapalnym.Opracowane przez:

Ekspert Kanon PięknaAnna Sukiennik – Kosmetolog


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button