Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Mezoterapia igłowa – krótki schemat zabiegu, przybliżony obraz wizyty

Podczas wykonywania mezoterapii igłowej poprzez liczne i drobne nakłucia wprowadzamy preparat z substancją aktywną do skóry właściwej. Jest to technika, którą można zastosować na różnorakie problemy. Począwszy od suchości skóry, braku jędrności poprzez zmarszczki, cienie i zasinienia pod oczami. Nawet blizny i przebarwienia, skończywszy na terapii skóry głowy. Podobnie przy łysieniu czy nadmiernym wypadaniu włosów.

Etapy zabiegu

W pierwszym etapie kosmetolog ocenia stan skóry i przeprowadza wywiad, by ustalić rodzaj terapii. Następnie nałożenie maści znieczulającej na około 30 min. Po tym czasie skóra jest przygotowywana do zabiegu. Drugim etapem jest dezynfekcja. Gdy skóra jest gotowa do nakłuć, wykonujemy zabieg, to etap trzeci. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, lekko opuchnięta, mogą pojawić się siniaki i grudki. Taki stan może utrzymywać się od 24 godzin do 3-4 dni, dlatego po zabiegu należy zastosować się do zaleceń kosmetologa. By skóra mogła odpowiednio się zregenerować.

Częstotliwość wykonywania | Obszary zabiegowe

Okolice twarzy, szyi i dekoltu. Wskazane jest wykonywać mezoterapie co 2 tygodnie w ilości od 3 do 6 zabiegów w serii. Przy terapii wypadania włosów konieczne jest wykonanie 6 zabiegów, przede wszystkim w częstotliwości – raz w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zaleca się po 3 miesiącach wykonać zabieg przypominający. Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Ostateczne rezultaty w postaci: poprawy kondycji skóry, rewitalizacji, spłycenia zmarszczek, zagęszczenia, pojędrnienia i uniesienia skóry, nawilżenia i odżywienia skóry czy zagęszczenie włosów można oczekiwać po pełnej serii zabiegów.

Pozostałe informacje

Przeciwwskazania i zalety mezoterapii igłowej znajdziecie w naszej zakładce „Odmładzanie”, zapraszamy do zapoznania.

Odmładzanie – kliknij linkZapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie


TOP Call Now Button