Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Mezoterapia Igłowa – Regeneracja skóry – Działanie silnie odmładzające

Mezoterapia Igłowa – Regeneracja Skóry

Jak wiemy z poprzednich wpisów, dobroczynne działanie mezoterapii igłowej jest nieocenione. Ta minimalnie inwazyjna technika iniekcyjna pozwala nam poprawić wygląd skóry, w sposób naturalny, nie zmieniający rysów twarzy, ale bardzo efektywny. W dzisiejszym wpisie przybliżymy sposób działania mezoterapii igłowej przy zabiegu regeneracji skóry/antiaging i w przypadku zmarszczek mimicznych.

Argirelina | Peptyd

Dla osób, które borykają się ze zmarszczkami wynikającymi z mocnej pracy mięśni twarzy, zwłaszcza w okolicy oczu i na czole mamy wspaniałą wiadomość. Można się ich pozbyć w sposób naturalny, nie używając toksyny botulinowej. Efekt ten pozwala nam osiągnąć Argirelina – peptyd o działaniu dermoodprężającym. Przede wszystkim zmniejsza napięcie mięśni i zapobiega ich skurczom, co w konsekwencji powoduje redukcję wielkości zmarszczek. Hamuje przewodnictwo naczyniowo-nerwowe, tym samym relaksując mięśnie. Dzięki tym działaniom natychmiastowo i skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu.

Koktajl Antiagining | Złoty Środek

Jeżeli chcemy bardzo mocno zregenerować skórę, która jest szara, wiotka, odwodniona, sucha, ze zmarszczkami to świetną propozycją będzie koktajl antiaging. Jest to propozycja dla skór wymagających regeneracji, ale można ją też wykorzystać w działaniu ściśle przeciwstarzeniowym. Na przykład u osób w wieku + 50. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego możemy spodziewać się nawilżenia i wygładzenia skóry. Substancja ta wiąże wodę w skórze i wypełnia drobne zmarszczki. Zawartość w koktajlu Argireliny powoduje natomiast wygładzenie zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych. Kolejny składnik to DMAE, który zwiększa napięcie, liftuje i stymuluje produkcję włókien podporowych skóry. Ostatni składnik to l-karnityna, która przyspiesza zamianę tłuszczu w energię, pobudza też proces wyszczuplania.

Rekomendacja

Podsumowując jeśli chcemy zachować piękny i zdrowy wygląd skóry działając na nią od wewnątrz, proponujemy skorzystać z mezoterapii igłowej, która dzięki dobrze dobranej strategii, stopniowo pozwoli nam otrzymać docelowy efekt, redukcji lub całkowitego pozbywając się problemu.

Przedstawione w dzisiejszym wpisie produkty, pozwolą nam odmłodzić skórę, ponadto zadziałać naprawczo i przeciwzmarszczkowe.


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button