Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Laser Shape – Modelowanie Sylwetki

Laser Shape jest to urządzenie wielozadaniowe. Dzięki swojej technologii potrafi zadziałać na różnych płaszczyznach.

Uciążliwa Skóra | Po ciąży

Wiele kobiet po ciąży zmaga się z nieestetyczna, mocno rozciągnięta skórą na brzuchu, pozbawioną jędrności, ich ciało nie przypomina tego, do którego przyzwyczaiły się przed ciążą. I mimo że w tym okresie uwagę pochłania przede wszystkim dziecko, wiele kobiet jak najszybciej chce wrócić do poprzedniej formy. Pomimo odpowiedniej diety i ćwiczeń tracimy kilogramy i brzuch również się zmniejsza, ale skóra w dalszym ciągu pozostaje naciągnięta.

Nasza rekomendacja | Laser Shape

Zabieg z użyciem Laser Shape, jako jedyny daje tak szerokie możliwości, jeśli chodzi o poprawę elastyczności dlatego, że urządzenie ma w sobie działanie m. in.: światła podczerwonego IR 940 mm i fali radiowej RF. Światło podczerwone działa korzystnie na poprawę wyglądu ciała, dzięki zdolności redukcji tkanki tłuszczowej. Podgrzana dzięki niemu tkanka przyspiesza proces lipolizy (rozkładu tłuszczu) w komórkach, co powoduje zmniejszenie obwodu ciała i ujędrnienie w poddanych zabiegowi partiach.

Problem z jędrnością skóry | Okolice Twarzy

Utrata właściwego owalu twarzy staje się problemem po 40 roku życia. Jest efektem utraty jędrności skóry z równoczesnym ubytkiem „poduszeczek” tłuszczowych policzka oraz zmianami kostnymi, co powoduje zaburzenie linii żuchwy. Wraz z wiekiem następuje utrata „podściółki tłuszczowej” leżącej pod skórą, która nadaje policzkom młodzieńczego wyglądu. Pierwszymi oznakami są pojawiające się bruzdy nosowo-wargowe, czyli zagłębienia biegnące od ust do linii nosa. Wówczas twarz nabiera smutnego wyrazu. Następnie rysy twarzy przestają być wyostrzone, skóra staje się „luźna” i pojawiają się tzw. „chomiki”. Jest to naturalny proces starzenia się skóry, zmienny osobniczo i zależny od wielu czynników: genetycznych, środowiskowych i stanu zdrowia. Światło podczerwone pozwala na odmłodzenie tkanek poprzez lepsze ich dotlenienie, jak również odżywienie. Zwiększa ono napięcie skóry oraz jej elastyczność, dlatego możemy uzyskać realny efekt liftingu bezoperacyjnego i znaczne zmniejszenie „chomików”

System Endermologii | Nowa Ulepszona Technologia

Nie bez znaczenia jest zastosowany w laserze system endermologii, który poprawia przepływ krwi i limfy przez tkanki, sprzyjając redukcji cellulitu. System ten został skutecznie ulepszony, ze względu na 4 technologie w jednej głowicy zabiegowej.

Za główną przyczynę powstania cellulitu uznaje się zaleganie toksyn w organizmie i zły przepływ limfy. Pobudzając przepływ chłonki przez naczynia limfatyczne przy użyciu Laser Shape, uzyskuje się widoczny rezultat w postaci redukcji „pomarańczowej skórki” na udach, czy brzuchu.

Możliwe Rozwiązania | Laser Shape

Laser Shape pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki. Poprawia kształt ciała po porodzie i umożliwia odzyskanie dawnych rozmiarów paniom w każdym wieku. Jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o redukcję rozstępów, czy cellulitu. Dzięki temu, że rozbija tkankę tłuszczową, pomaga w utracie obwodów, kiedy dieta i ćwiczenia nie przynoszą w tym zakresie zadowalających rezultatów.


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button