Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

EYE ILLUMINATE THERAPY – terapia niwelująca cienie pod oczami

Eye Illuminate Therapy – terapia niwelująca cienie pod oczami, to propozycja zabiegu dla osób, które borykają się z cieniami i zasinieniami pod oczami, a także dla tych, u których skóra w tym obszarze jest cienka i wiotka. Ponadto będzie dobrym rozwiązaniem dla posiadaczy płytko unaczynionej skóry wokół oczu.

Moc substancji | Synergia

Dzięki synergii kwasu traneksamowego:rozjaśnia i wyrównuje koloryt, zapobiega powstawaniu przebarwień. Niweluje skutki fotouszkodzeń i fotostarzenia, łagodzi świąd, obrzęk i zaczerwienienie. Laktobionowego:silnie nawilża, neutralizuje wolne rodniki, reguluje proces złuszczania, rozjaśnia i wyrównuje koloryt, zmniejsza rumień i podrażnienia, spłyca zmarszczki. Witaminy C: neutralizuje wolne rodniki, uszczelnia naczynia krwionośne, rozjaśnia przebarwienia, stymuluje produkcję kolagenu, uzyskujemy efekt rozjaśnienia skóry pod oczami oraz poprawy jej jakości poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Przebieg zabiegu | Ogólne informacje

Podczas zabiegu dokładnie oczyszczamy obszar wokół oczu, po czym nakładamy serum z 15% kwasem laktobionowy. Po odpowiednim czasie, na przygotowaną skórę nakładamy Eye Illuminate Serum i wykonujemy mikronakłuwanie. To pozwala na głębszą penetrację składników i mocniejsze działanie przeciwzmarszczkowe. W ostatnim etapie zabiegu nakładamy maskę algową, by wyciszyć i nawilżyć skórę.

Ilość zabiegów | Rokomendacja

Zalecana ilość zabiegów to od 5 do 7 zabiegów w serii, przede wszystkim w odstępach co 10 – 14 dni.

Rozsądne połączenie | Niwelacja cieni pod oczami

Aby uzyskać lepsze efekty, można połączyć tą terapię z karboksyterapią na okolice oczu, wykonując zabiegi naprzemiennie. W takim wypadku ilość i częstotliwość zabiegów indywidualnie dobiera kosmetolog.

Zapraszamy serdecznie!

Salon Kanon Piękna.

TOP Call Now Button