Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Skóra naczyniowa – jak zredukować rumień?

Skóra naczyniowa – Wiele z nas boryka się z problemem zaróżowionych policzków. Niejednokrotnie dochodzi do tego suchość skóry, nadmierna reakcja na zmiany klimatyczne oraz ogólna wrażliwość skóry. Często skóra naczyniowa jest też skórą mieszaną, która charakteryzuje się nadmierną produkcją sebum przez gruczoły łojowe w strefie T. Jak radzić sobie z tak złożonym problemem, z jednej strony suchość, wrażliwość i nadreaktywność, a z drugiej przetłuszczanie i rozszerzone pory?

Mezoterapia Igłowa | Rozwiązanie

Otóż rozwiązaniem może być mezoterapia igłowa. Jest to zabieg, podczas którego – za pomocą igły – do skóry podaje się substancje aktywne, by szybko i skutecznie zlikwidować problem. Dlaczego akurat ten zabieg wydaje się tak dobry? Odpowiedź jest prosta, mamy możliwość podania substancji celowanych na konkretny problem. Możemy tworzyć mieszanki i koktajle indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej skóry.

Kruche naczynka | Żaden problem

I tak przy skórze młodej borykającej się z kruchością naczyń i rumieniem możemy zastosować mieszankę witaminy C (zwalcza wolne rodniki, bierze udział w produkcji kolagenu, uszczelnia błony komórkowe naczyń krwionośnych, rozjaśnia przebarwienia), rutyny (przedłuża działanie witaminy C. uszczelnia naczynia krwionośne, ma właściwości antyoksydacyjne, wykazuje działanie przeciwzapalne) i żeń-szenia (dotlenia komórki, poprawia krążenie, jest mocnym antyoksydantem, pobudza procesy regeneracyjne).

Przetłuszczająca się strefa “T” | Jest na to sposób

Jeżeli mamy skórę młodą, naczyniową, ale przetłuszczającą się w strefie T to możemy użyć na przykład mieszanki witaminy C, rutyny i biotyny (reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum).

Martwisz się bliznami? | Możemy również rozwiązać ten problem

Jeżeli natomiast mamy skórę, która oprócz naczynek posiada blizny po trądziku to również możemy efektywnie zadziałać. Wtedy tworzymy koktajl na przykład z witaminy C, rutyny i krzemu (bierze on udział w tworzeniu się włókien kolagenowych, co przyspiesza regenerację naskórka i wypłycanie powstałych zagłębień).

Podsumowanie

To są tylko przykładowe rozwiązania, natomiast mieszanki można tworzyć na podstawie zdiagnozowanej skóry, na której wykonujemy zabieg. Mezoterapia igłowa pozwala nam na szerokie spektrum działania, daje mnogość możliwości i efektywność w działaniu.

Zabieg całoroczny | Lato nie jest przeszkodą

Zabiegi można wykonywać nawet porą letnią, ale z zachowaniem zaleceń, co do stosowania kremów z filtrem 50 SPF (które notabene przy skórze naczyniowej zalecane są przez cały letni czas).

Zalecenia | Częstotliwość

Zabiegi zaleca się wykonywać w odstępach tygodniowych – przy pierwszych zabiegach i dwutygodniowych przy kolejnych. Seria zabiegów to min 3 zabiegi, chociaż najlepsze efekty osiągamy po 6 wizytach.


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button