Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

BO2LOOK+CarboV - Redukcja zmarszczek mimicznych

BO2LOOK+CarboV – redukcja zmarszczek mimicznych, poprawa owalu twarzy bez skalpela! – Czy to możliwe? W salonie Kanon Piękna jak najbardziej!

W niniejszym wpisie przedstawimy problem zmarszczek mimicznych i opadającego owalu twarzy, a także wyjaśnimy w jaki sposób, oczywiście nieinwazyjny i bezpieczny uporać się z tymi niechcianym oznakami upływającego czasu 😉

Zacznijmy od głównego problemu, czyli zmarszczek mimicznych, które są jedną z najczęstszych przyczyn wizyt klientek oraz klientów w salonach kosmetycznych.

Czym są zmarszczki mimiczne | Opis

Zmarszczki mimiczne jak nazwa wskazuje związane, są z mimiką i pojawiają się na twarzy na skutek nieustannej pracy mięśni. Gdy się śmiejemy, smucimy, złościmy i dziwimy, po prostu, gdy wyrażamy swoje emocje. Dlatego ten rodzaj zmarszczek może występować w każdym wieku, zarówno u osób młodych (przed 30 rokiem życia), jak i u starszych. Zmarszczki mimiczne możemy zaobserwować: na czole (zmarszczki poziome) oraz zmarszczki pionowe (tzw. lwia zmarszczka- między brwiami),  wokół oczu (tzw. kurze łapki), wokół ust (tzw. kod kreskowy) oraz linie marionetki.

Upływ czasu | Problem skóry

W miarę upływu czasu i postępujących zmian w skórze oprócz zmarszczek mimicznych, które ulegają pogłębieniu. (staja się coraz bardziej widoczne) Zaczynają pojawiać się zmarszczki statyczne. Towarzyszy im spadek jędrności i elastyczności skóry, a to skutkuje tzw. opadającym owalem twarzy  (powstają tzw. chomiki, opadające policzki).

Sposoby uporania się z problemem | Działania niezbyt dobrze przemyślane

Aby skutecznie uporać się z przedstawionymi problemami, bardzo często klientki korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Najczęściej jest to obstrzykiwanie toksyną botulinową (botoksem), po którym efekt jest niemal natychmiastowy. Zmarszczki mimiczne ulegają wygładzeniu, ponieważ botoks po podaniu paraliżuje mięśnie. (blokuje połączenia, między nerwem i mięśniem w konsekwencji impuls pobudzający nie dociera do mięśnia i dlatego nie ulega on skurczeniu – pozostaje w ciągłym rozluźnieniu).

Główną korzyścią, jaka płynie z zabiegu jest to, że można na pewien czas (od 6 do 9 miesięcy) pozbyć się zmarszczek mimicznych ten zabieg ma jednak więcej minusów dlaczego?

Minusy Botoksu: 

1.Wysoka cena zabiegu.

2.Zabieg niesie ze sobą ryzyko porażenia mięśnia (np. efekt opadającego kącika ust albo niedomykanie powieki lub opadnięcie powieki). Dlatego o strzyknięcie botoksem wymaga bardzo dobrej znajomości anatomii i musi być wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej.

3.Botoks nie wpływa na kondycje i stan skóry – po jego podaniu i wygładzeniu zmarszczek skóra w dalszym ciągu naturalnie się starzeje. Innymi słowy przez to, że nie widać zmarszczek, bardzo często kobiety po o strzyknięciu nie dbają o skórę. Dlatego botoks uzależnia, bo jak przestaje działać to skóra wraca do „normalności” i wtedy jest w dużo gorszej kondycji niż przed zabiegiem. Więc jest to w jakiś sposób redukcja zmarszczek, ale redukcja nienaturalna i krótko trwała.

Mamy dla ciebie rozsądne rozwiązanie | Skuteczne

Dlatego jeśli zmagasz się z opisanymi problemami, chciałabyś spowolnić proces starzenia. Poprawić kondycję skóry i uzyskać efekt botoksu bez ryzyka jakie niesie o strzykniecie botoksem. Mamy dla Ciebie świetną propozycję 🙂

ZABIEG BO2LOOK + CARBO-V RECONSTRUCTOR  – Który stanowi alternatywę dla botoksu i nici liftingujących PDO 😉

Zabieg łączy w sobie działanie mezoterapii mikroigłowej i produktów ARKANA :

– CarboV, których składniki aktywne (kwas ksymenynowy, arginina oraz peptyd modelujący). Poprawiają mikro krążenie, zwiększają dotlenienie i odżywienie oraz re modelują owal twarzy, wzmacniają włókna kolagenowe, elastylowe i odbudowują rzeźbę skóry.

– Bo2look – których składnik aktywny (opatentowany peptyd XEP -018). Relaksuje mięśnie mimiczne twarzy, przez co redukuje widoczność zmarszczek (wywołuje efekt botox – like)

Efekt po zabiegu:

– wygładzenie skóry

– redukcja zmarszczek mimicznych

– wzrost napięcia i jędrności

– wzrost nawilżenia i odżywienia

– poprawa owalu twarzy

EFEKT naszej klientki po jednym zabiegu, zdjęcia wykonane bezpośrednio po zabiegu:

Jeśli, chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat zabiegu, odwiedź nas lub zadzwoń. +48 537 670 100, chętnie udzielimy wyczerpującej informacji na temat zabiegu 🙂

TOP Call Now Button