Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Transform HA Therapy – terapia transformowalnym kwasem hialuronowym

Zabieg ten to innowacyjne podejście do nawodnienia i działania przeciwzmarszczkowego. Nie tylko przywraca odpowiednią hydratację, ale też wypełnia zmarszczki i poprawia gęstość skóry.

Kwas Hialuronowy | De-formowalny nośnik

Zwarty w produktach kwas hialuronowy „zapakowany” jest w de-formowalny nośnik, który pozwala przedostać się przez barierę naskórkową, co gwarantuje głębszą penetrację i dotarcie do skóry właściwej. Tam długotrwale wiąże wodę, głęboko nawilżając, a także zwiększając gęstość skóry i wypełniając zmarszczki.

Drugi ze składników to hydroksyapatyt, który jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym. Jego działanie  w kontakcie ze skórą i jej kwaśnym pH powoduje uwalnianie jonów wapnia, które mają wpływ na procesy regeneracyjne skóry i tworzenie się nowych komórek.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do zabiegu

Wskazania do zabiegu:

– cera dojrzała ze zmarszczkami

– skóra sucha z niedoborem wilgoci

– skóra zwiotczała z utratą gęstości

– po zabiegach dermoestetycznych

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu jest oczyszczenie twarzy, szyi i dekoltu, potem wykonujemy peeling. Na tak przygotowanej skórze następuje mikronakłuwanie twarzy na ampułce Transform Ha Serum. Kolejnym etapem jest nowoczesna maska w 3-warstwowym płacie. Pozwala ona na błyskawiczną penetrację, której efekt utrzymuje się aż do 8 godzin.

Ilość zabiegów

Zalecana ilość zabiegów w serii to od 3 do 6, w odstępach 2-3 tygodniowych

Podtrzymanie efektów

Dla podtrzymania efektów zabiegu zalecane są produkty do pielęgnacji domowej na przykład Transform Ha Eliksir i Transform Ha Filler. Produkty te mają wysoko skoncentrowaną formułę, które przede wszystkim mocno nawilżają skórę i dają efekt wypełnienia.

Podsumowując jeżeli twoim problemem jest wiotka, sucha skóra i borykasz się ze zmarszczkami zapraszamy do skorzystania z Transform Ha Therapy.

Mezoterapia Mikroigłowa – kliknij

TOP Call Now Button