Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Architektura/Geometria brwi henną pudrową – Laminacja i farbowanie

 Malujesz codziennie brwi?

Twoje włoski na brwiach są niesforne i nie dają się stylizować?

Potrzebujesz wypełnienia i regeneracji swoich brwi?

Zabieg złożony z laminacji, architektury oraz farbowania brwi jest dla Ciebie! Czytając lub słysząc o farbowaniu brwi większość z Nas pomyśli o zwykłej hennie, która zmywa się po tygodniu z włoska. Natomiast chciałabym Wam przedstawić nową generację farbek do brwi. 

Czym różni się zwykła henna od farbek organicznych?

Henna w postaci kremu, żelu lub proszku jest aktywowana przez specjalny oksydant i dzięki tej mieszance otwiera łuskę włosa i zostawia kolor “otulając” włosa barwnikiem. Efekt ten utrzymuje się dlatego bardzo krótko, a gama kolorystyczna jest bardzo uboga. Farbki organiczne m.in. marki Thuya lub popularna Brow Henna utrwalają się na skórze do około 6-7 dni (w zależności od typu skóry nawet do 14 dni) natomiast na włosku do 4-6 tygodni. Dodatkowo farbki te działają regenerująco, ponieważ zawierają w swoim składzie olej arganowy, keratynę , aloes oraz wiele witamin z grupy B, które stymulują włos do wzrostu. Dzięki farbkom organicznym uzyskamy również naturalny efekt kolorystyczny. Ze względu na możliwość mieszania barwników i doboru odpowiedniego koloru do indywidualnych potrzeb oraz urody.

Słów kilka o laminacji oraz architekturze brwi 

Wiele z Nas kobiet często skarży się na niesforne, grube, sztywne brwi, ubytki, asymetrię, problem z doborem odpowiedniego kształtu. Jest to element wyglądu, który frustruje. Na szczęście laminacja oraz architektura brwi to zabiegi stworzone właśnie do tego typu problemów. Laminacja brwi pozwoli na ich zmiękczenie oraz uelastycznienie włosków. Dzięki czemu włosy po laminacji poddają się dowolnemu układaniu oraz każdej stylizacji. Architektura brwi natomiast gwarantuje wyznaczenie punktów zasadniczych. Odpowiedzialnych za dobór kształtu do danego rodzaju kształtu twarzy, oka, urody oraz upodobań indywidualnych. Po dokonaniu zarysu danych brwi przechodzimy następnie do regulacji, aby dany kształt wydobyć.

Połączenie trzech osobnych zabiegów, czyli laminacja, architektura, farbowanie brwi daje najlepszy efekt! Brwi są pięknie ułożone, odżywione i w odpowiedni sposób zafarbowane.Opracowane przez:

Ekspert Kanon Piękna – Magdalena Michalik – Kosmetolog


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button