Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Jak zadbać o skórę po urlopie?

Urlop to czas kiedy odpoczywamy, łapiemy oddech i ładujemy baterie. Możemy oczyścić umysł i zregenerować ciało. A co ze skórą? Czy wiemy jak zadbać o cerę po zafundowaniu jej nadmiaru słońca, soli i wiatru? Oto mała podpowiedź jak się nią zająć.

Podstawa pielęgnacji pourlopowej to oczyszczenie skóry. Słońce powoduje zgrubienie warstwy rogowej, większe wydzielanie sebum i co za tym idzie często pojawiają się zaskórniki. Aby poradzić sobie z tym problemem warto wykonać peeling kawitacyjny – delikatnie, ale skutecznie usunie zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia i zaskórniki.

Dla posiadaczek cery suchej, na które słońce wpływa szczególnie niekorzystnie zalecamy intensywne nawilżenie. Z pomocą przyjdzie tutaj zabieg Silnie Nawilżający LARENS – podwójny peeling pomaga dogłębnie oczyścić skórę, a składniki aktywne zawarte w kosmetykach (m.in. kompleks biopeptydowy, kolagen, kwas hialuronowy) odbudują warstwę hydrolipidowy naskórka i nawodnią go.

Osobom, które borykają się ze zmarszczkami zalecamy mocną regenerację. Ponieważ słońce ma destrukcyjny wpływ na włókna kolagenowe, należy zadbać o ich odbudowę. Aby odwrócić ten proces, spłycić zmarszczki i odmłodzić skórę warto wykonać mezoterapię mikroigłową. Zabieg ten prowadzi do przebudowy skóry i powstania wielu nowych komórek, co z kolei wpływa na młodszy wygląd naszej skóry.

Wnioski: Po urlopie najważniejsze w pielęgnacji skóry są:

  1. Oczyszczanie
  2. Nawilżanie
  3. Regeneracja

Zapraszamy do Salonu Kanon Piękna, a zadbamy odpowiednio o Twoją skórę po wakacjach!

TOP Call Now Button