Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Ujędrnianie skóry Mezoterapią Igłową

Ujędrnienie skóry – Czy cierpisz na brak jędrności? Czujesz, że Twoja skóra zaczyna powoli opadać, jest wiotka? Traci elastyczność? Jeżeli borykasz się z tymi problemami, podpowiemy Ci jak sobie z tym poradzić – mezoterapia igłowa z użyciem koktajli ujędrniających.

Rodzaje koktajli | Mezolift lub Firming

Mezoterapia to zabieg polegający na podaniu preparatu (ampułki, koktajlu złożonego z kilku składników) do skóry, za pomocą cienkiej igły. W przypadku problemu utraty jędrności mamy do wyboru koktajl Mezolift lub Firming. Różnica polega na doborze składników w danym preparacie, a co za tym idzie sposobie działania danego koktajlu na skórę.

MEZOLIFT| Opis działania Koktajlu

Przy podaniu koktajlu mezolift możemy spodziewać się m.in. nawilżenia ze względu na zawartość kwasu hialuronowego, ale nie tylko. Głównym składnikiem jest DMAE, czyli dimetyloetanoloamina, która zwiększa napięcie mięśniowe i jest odpowiedzialna za efekt liftingu. Ta mieszanka zawiera także sól sodową DNA, która stymuluje wzrost komórek i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV i stresem oksydacyjnym. Jak wiemy promieniowanie ultrafioletowe uszkadza pewne struktury w naszej skórze – doprowadza do degradacji włókien kolagenowych – co powoduje opadanie skóry. Natomiast stres oksydacyjny spowodowany jest przez nadmiar wolnych rodników, czyli reaktywnych form tlenu, które dążą do odebrania elektronu innej komórce, by go do siebie przyłączyć. To powoduje uszkodzenie komórek, zaburza ich funkcjonowanie i przyspieszaja proces starzenia się tychże. Jak zatem widzimy koktajl mezolift ma dobroczynny wpływ na odmłodzenie skóry, jak i zapobieganie potencjalnym zniszczeniom.

FIRMING| Opis działania Koktajlu

Gdy podajemy koktajl firming możemy spodziewać się poprawy napięcia, elastyczności i jędrności. Dzięki zawartości elastyny (białka występującego w skórze, odpowiedzialnego za możliwość powrotu skóry do pierwotnej formy po rozciągnięciu lub ściśnięciu) poprawia się sprężystość i witalność skóry, ale też gęstość, co prowadzi do spłycenia zmarszczek. W tym produkcie również znajduje się DMAE powodująca lifting skóry i zwiększająca napięcie mięśniowe. Ostatnim składnikiem jest kwas askorbinowy, który stymuluje syntezę kolagenu, jak również zwalcza wolne rodniki – jest świetnym antyoksydantem. Ma też działanie przeciwzapalne, rozjaśniające ale też wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Ważną właściwością kwasu askorbinowego jest także stymulacja syntezy kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za nawilżenie.

Dodatkowe działanie na skórę

Oprócz dobroczynnego wpływu powyższych substancji podanych bezpośrednio do skóry, świetny efekt dają same wkłucia. Wywołujemy odpowiedź zapalną, która uruchamia procesy naprawcze w skórze. Dzięki temu pobudzamy produkcję czynnika wzrostu, a co za tym idzie tworzą się nowe komórki, które z kolei produkują m. in. kolagen czy elastynę.

Rekomendacja

Jak zatem widzimy mezoterapia igłowa może nam przynieść wiele korzyści w działaniu ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym. Jest to jeden z elementów właściwych kroków walki z brakiem jędrności skóry. Jeden z pierwszych i podstawowych, które rekomendujemy.

*Podane koktajle, są bazowe i wykorzystywane jako główne (podstawowe). Podczas zabiegu po wykonanej konsultacji, istnieje możliwość wykorzystania innego rodzaju koktajlu lub dodatkowego koktajlu, dopasowanego do aktualnych potrzeb skóry klienta.


Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie


TOP Call Now Button