Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Odmładzanie i rewitalizacja twarzy w 2018 roku z pakietem prestiż

Czy też masz takie poczucie, że w nowym roku warto zachwycić sobą świat? A jak już nie świat, to może chociaż swoich najbliższych? 🙂 W takim razie możemy w tym pomóc, ponieważ przygotowaliśmy prestiżowy pakiet odmłodzenia i rewitalizacji twarzy. Mamy Twoje zainteresowanie? 

Głęboko wierzymy, że każda kobieta ma w sobie piękno! Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Dlatego w Salon Kanon Piękna przygotowaliśmy specjalny pakiet noworoczny. Przekonaj się na własnej skórze, jak niesamowite efekty daje terapia dwutlenkiem węgla.

 

Na czym polega terapia dwutlenkiem węgla?

To nowoczesny zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu odpowiednio podgrzanego dwutlenku węgla pod skórę. Podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

 

Co zawiera pakiet specjalny?

  • Zabieg odmładzający Karboksyterapii na twarz i szyję (200 zł) = odmłodzenie + przygotowanie skóry na kolejny zabieg
  • Zabieg BO2LOOK + CarboV (320zł) = intensywne pobudzenie skóry do regeneracji, redukcja zmarszczek i poprawa owalu twarzy
  • Zabieg odmładzający Karboksyterapii na twarz i szyję (200 zł) = podwójne odmłodzenie, rewitalizacja i podtrzymanie efektów

 

Co w tym jest okazją?

Tylko teraz odmłodzenie i rewitalizacja twarzy w wyjątkowej cenie 499 zł, zamiast 720 zł. W prezencie noworocznym dopłacimy do Twojego pakietu 221 złotych.

Kolejność wykonywania zabiegów dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów jest ustalana indywidualnie. Począwszy od analizy skóry i jej diagnozy, oraz możliwości osiągnięcia optymalnych efektu, po wykonanie samego zabiegu przez doświadczonego kosmetologa.

Zalecany czas w jakim należy wykonać serię odmładzających zabiegów dla najlepszych efektów to 3 tygodnie w odstępach 7- 8 dniowych pomiędzy poszczególnymi zabiegami.

 

Jak odebrać voucher?

Wypełnij formularz, aby odebrać voucher obniżający cenę pakietu prestiż o 221 zł.

Ważna uwaga!
Vouchery dostępne są tylko do 31 stycznia 2018 r. lub do „wyczerpania terminów”. Ilość zabiegów, które przygotowaliśmy w promocji wynosi jedynie 26 sztuk!

TOP Call Now Button