Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

LARENS – Polskie kosmeceutyki, które podbiły światowy rynek!

Marka kosmetyczna LARENS , która zdobywa serca i uznanie coraz większej liczby klientów. Wszyscy, którzy raz spróbują dermokosmetyków oraz profesjonalnych zabiegów LARENS. Przede wszystkim nie zmienią ich na żadne inne. 😊

Rodzaje Zabiegów LARENS – W Naszej Ofercie.

Zachęcamy do przeczytania i bliższego poznania sekretów skuteczności produktów LARENS 😊

Kosmeceutyki Larens | Kilka słów

Kosmeceutyki LARENS to preparaty stworzone przez grupę WellU pod nadzorem Prof. n. dr hab. med. Andrzeja Frydrychowskiego, który prowadzi badania, udoskonala i tworzy najskuteczniejsze preparaty anti-aging na świecie.Najnowsze odkrycia grona naukowców WellU Group: metoda ekstrakcji. Pozwala pozyskiwać ze skór wybranych gatunków ryb cały szereg biologicznie aktywnych oligopeptydów i polipeptydów. Innymi słowy sprawiły, że kosmoceutyki LARENS są wzbogacone kompleksem tych niezwykłych substancji. Preparaty LARENS zawierają kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów co stanowi nawet 100-krotnie większą ich ilość, niż produkty innych marek.

Co wyróżnia produkty LARENS:

1. Uznanie na rynkach EUROPY: preparaty stworzone przez WellU Group zostały uznane za wyjątkowe i wyróżnione szeregiem nagród.
Spośród wielu wyróżnień, jakie otrzymała grupa WellU, jednym z najbardziej znaczących jest srebrny medal na 55 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań naukowych i Nowych Technik  BRUSSELS EUREKA 2006 – jest to nagroda, którą otrzymują wyłącznie przełomowe odkrycia dziedzinie nauki na skalę światową!

2. Inwestycja w naukę: WellUGroup jest jedną z nielicznych firm na świecie działających w systemie MLM, mających solidne zaplecze naukowe:
PATENTY, 10 LAT BADAŃ ORAZ OPRACOWANIA NAUKOWE sprawiają , że preparaty tej marki są tak skuteczne i naprawdę działają!

Wzrost kolagenu | Badania

Według badań przeprowadzanych w Akademii Medycznej we Wrocławiu w IV kwartale 2012 roku wynika, że stosowanie kosmeceutyków marki LARENS powoduje przyrost kolagenu nawet o 671% w porównaniu z podobnymi preparatami.

Skuteczność kosmeceutyków LARENS gwarantuje zastosowanie:

Wody NUTRIVI – woda heksagonalna, która stanowi doskonały nośnik i rozpuszczalnik dla substancji aktywnych, przenika do większości komórek, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry oraz gwarantuje bardzo dużą wchłanialność substancji aktywnych.
Bioaktywnego kolagenu – który tworzy na skórze siateczkę proteinową, dzięki czemu nie traci ona wilgoci, a komórki staja się jędrne i pobudzone. Dodatkowo fibroblasty zaczynają produkować własny kolagen, dlatego skóra staje się gładsza i delikatna, poprawia się jej sprężystość i napięcie. W szybkim tempie odzyskuje jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd. Ponadto wygładza zmarszczki, hamuje proces starzenia.

Nagrody dla Larens | Skuteczność

Kosmeceutyki LARENS zostały ogłoszone jednymi z najskuteczniejszych preparatów anty – aging na świecie DLACZEGO? Ponieważ zawierają opatentowany kompleks biopeptydowy – BIOPEPTIDE COMPLEX, w skład którego wchodzą peptydy rybie, stanowiące przyszłość światowej kosmetologii.


BIOPEPTIDE COMPLEX | Wyjaśnienie

BIOPEPTIDE COMPLEX to „aktywna biologicznie bomba” naturalnych oligopeptydów i polipeptydów. Które działają kierunkowo, stymulując określone procesy w skórze:

– Zwiększenie grubości skóry właściwej i naskórka
– Zwiększenie elastyczności skóry
– Usuwanie niedoskonałości spowodowanych fotostarzeniem. Na przykład przebarwienia skóry.

Peptydy zawarte w produktach LARENS wykazują 3 główne funkcje:

– Transportujące
– Sygnałowe
– Rozkurczające

Czy warto stosować dermokosmetyki LARENS? | Rekomendacja

Zdecydowanie! Ze względu na skład, bezpieczeństwo oraz korzyści, jakie niosą ze sobą peptydy kolagenu rybiego, przede wszystkim:
– Przenoszenie składników aktywnych w głąb skóry
– Stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– Dostarczenie niezbędnego budulca do odbudowy kolagenu
– Hamowanie aktywności metaloproteinaz (enzymów starzeniowych)
– Działanie przeciwzapalne
– Hamowanie wydzielania enterleukin
– Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery
– Regulacja procesów angiogenezy – tworzenia się naczyń włosowatych
– Wypełnienie bruzd i nierówności oraz zapobieganie wiotczeniu skóry.

Podsumowanie

Podsumowując, jeśli chciałabyś/chciałbyś przekonać się na własnej skórze jak działają dermokosmetyki marki LARENS. Zapraszamy do Salonu Kanon Piękna. Gdzie dobierzemy odpowiednie produkty do pielęgnacji Twoje cery. Ponadto posiadamy szeroką ofertę produktów LARENS do demakijażu oraz pielęgnacji. A także przeprowadzamy profesjonalne zabiegi bazujące na produktach LARENS .

Zapraszamy serdecznie 😊
Salon Kanon Piękna.Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button