Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

MODELOWANIE SYLWETKI – ESKTRA PAKIETY!

Laser Shape – jak pomóc sobie w osiąganiu wymarzonej sylwetki?

Laser Shape to zabieg, po który sięgają setki kobiet oraz mężczyzn. Jest skuteczny nie tylko w przypadku osób, które od dłuższego czasu starają się wymodelować sylwetkę i stracić kilogramy, ale też tych, które utrzymują zdrową dietę i regularnie odwiedzają siłownię, ale chcą szybciej zobaczyć efekty. Oto propozycja od Kanonu Piękna!

Zdrowy sposób na jędrne ciało i zgrabną sylwetkę

Choć piękna sylwetka kojarzy się z restrykcyjną dietą i godzinami spędzonymi na siłowni, spektakularne efekty można osiągnąć także z pomocą sprawdzonego i bezpiecznego zabiegu. Co więcej, w porównaniu z ćwiczeniami, które często nie są wystarczające, by zwalczyć pomarańczową skórkę i inne niedoskonałości.

Laser Shape gwarantuje redukcję cellulitu i podskórnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki.

Ponadto zaletą zabiegu jest jego kompleksowe działanie – pomoże przyśpieszyć metabolizm, zredukuje rozstępy. Poprawi przepływ krwi oraz limfy, wygładzi i odmłodzi skórę, a nawet usunie zmarszczki i zasinienia pod oczami.

Nie oznacza to, że korzystając z lasera, można rezygnować ze zdrowych nawyków. Jeśli do Laser Shape dodasz zbilansowaną dietę i codzienny ruch, osiągniesz jeszcze lepsze efekty… bez dużych wyrzeczeń!

Czy Laser Shape jest bezpieczny?

Laser Shape jest to w pełni bezpieczny zabieg. Jego działanie jest łatwe do zrozumienia nawet dla osób, które na co dzień nie obcują z branżą beauty. Transparentność tej usługi to jej ogromna zaleta!

Laser Shape generuje fale o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu powoduje rozgrzanie tkanki tłuszczowej pod powierzchnią skóry. Komórki tłuszczowe rozpadają się, a następnie wędrują do krwiobiegu i zostają wydalone razem z moczem.

Laser Shape najlepiej wypada w pakiecie!

Laser Shape jest skuteczną usługą, która pomoże Ci spełnić marzenia o pięknej sylwetce. Przez określony czas do Laser Shape dodajemy gratis w postaci popularnego zabiegu – kriolipolizy 3D.

Z promocji możesz skorzystać kilkakrotnie.

– Decydując się na jeden, dwa lub trzy zabiegi Laser Shape, tyle samo zabiegów kriolipolizy otrzymasz gratis!

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza 3D to zamrażanie tkanki tłuszczowej z elektroporacją połączone z falą uderzeniową. Choć może wydawać się, że nie jest to zbyt przyjemny zabieg, zapewniamy, że jest w pełni komfortowy i nieinwazyjny. Polega jedynie na przykładaniu do ciała gładkich padów, a następnie pasa mocującego, który sprawia, że te przylegają do skóry.

Pady szybko, sprawnie i bezboleśnie chłodzą komórki tłuszczowe, zapewniając skórze bezpieczeństwo. Co równie ważne, po zdjęciu padów wykonujemy zabieg falą uderzeniową/akustyczną, która w porównaniu z tradycyjnymi metodami powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej.

Jak odebrać PAKIET MODELOWANIA SYLWETKI?

Wypełnij formularz, aby odebrać zaproszenie.

Ważna uwaga!
Formularz zgłoszeniowy jest formularzem szybkiego użytku. Ponad to w końcu możesz z niego korzystać wielokrotnie, aż do trwania promocji. Z przyjemnością zachęcamy!

Dlaczego warto skorzystać z promocji Laser Shape + Kriolipoliza 3D?

Kriolipoliza 3D otrzymana w gratisie do zabiegu Laser Shape to świetna okazja do przetestowania nowego rozwiązania – bez ryzyka infekcji czy konieczności brania urlopu w pracy (jak np. w przypadku zabiegów wymagających działań chirurgicznych). 

Gratis w postaci popularnego zabiegu to kolejny krok ku wymarzonej sylwetce. Pomoże Ci osiągnąć oczekiwane efekty zarówno jeśli masz czas na regularne treningi, jak i wtedy, gdy w nadmiarze codziennych obowiązków musisz rezygnować z niektórych aktywności.

Na koniec warto dodać, że nasze zabiegi nie mają przeciwwskazań wiekowych, dzięki czemu po spełnienie marzeń można sięgnąć zawsze – nasze Klientki na to zasługują.Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button