Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Pobierz Voucher

LIFT PEEL – lifting bez skalpela w Kanonie Piękna

Czy jesteś posiadaczką wiotkiej, suchej skóry, pozbawionej jędrności? Jeżeli tak to nasz nowy zabieg LIFT PEEL jest właśnie dla Ciebie!

To dwufazowy program liftingujący oparty na 10 % czystym kwasie glicyryzynowym. Kwas ten pozyskiwany jest z korzenia lukrecji – stosowanego w lecznictwie od tysięcy lat – i wykazuje działanie:

 – antyalergiczne,
– immunostymulujące,
– przeciwłojotokowe,
– antyzapalne,
– przeciwbakteryjne,
– przeciwwirusowe,
– antyobrzękowe,
– redukujące zaczerwienienie,
– antyoksydacyjne
– łagodzące

Dzięki tym właściwościom pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.  Innymi słowy enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który przede wszystkim odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry.

Etapy zabiegu | Przebieg

Pierwszym etapem zabiegu jest procedura w gabinecie kosmetycznym, której głównym punktem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10 % kwasem glicyryzynowym, który poprawia gładkość sprężystość i napięcie skóry.

Potem następuje etap drugi. To pielęgnacja domowa. W gabinecie otrzymujemy preparat LIFT SERUM STEP 2. Stosujemy dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Co ważniejsze stosowanie tego kroku przede wszystkim przedłuża efekt zabiegu i potęguje jego działanie.

Oczekiwania pozabiegowe | Efekty

Po zabiegu możemy oczekiwać na przykład:
– poprawę jędrności i gęstości skóry
– przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry
– wygładzenie cery i minimalizację drobnych zmarszczek
– przywrócenie młodego wyglądu

Seria zawiera tylko 2 zabiegi w odstępach 10 dniowych, potem ich efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Rekomendacje salonu | Produkty

Najlepsze efekty można uzyskać, uzupełniając pielęgnację domową o produkty:
– LIFT TONIC – zawiera kwas glicyryzynowy – Ponadto stosowany 2 razy dziennie napina skórę
– LIFT CREAM – zawiera kwas glicyryzynowy, azeloglicynę (nawilża i uelastycznia skórę), glukonolakton (ma silne właściwości nawilżające, antyoksydacyjne, wzmacnia barierę lipidowoą naskórka), lepiężnik japoński (wykazuje silne właściwości przeciwzapalne). Podobnie jak Lift Tonic stosowany 2 razy dziennie ujędrnia, nawilża i uelastycznia skórę.

Podsumowanie | Kilka słów

Podsumowując jeżeli czujemy, że nasza skóra polubiła tą kurację, bez obaw można ją powtórzyć w dowolnym momencie i o dowolnej porze roku. Nie ma przeszkód do wykonania zabiegu nawet przed wakacyjnym urlopem. 😊

 

TOP