Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

Dzień otwarty marki ARKANA w salonie Kanon Piękna!

Już 26 Września odbędzie się dzień otwarty marki Arkana w salonie Kanon Piękna, niesamowite promocje niedostępne w jakikolwiek inny dzień w roku.  Możliwość skorzystania z DARMOWEJ analizy komputerowej skóry.

Niestety ilość miejsca na komputerową analizę skóry jest ograniczona. Pierwsze 4 osoby, które zapiszą się na zabieg mezoterapii mikroigłowej w promocyjnej cenie, będą mogły skorzystać z analizy skóry, ale uwaga to nie koniec 😊  

Każdy klient, który zarezerwuje zabieg w DZIEŃ OTWARTY będzie mógł skorzystać z tej promocyjnej ceny w tym dniu.  

Martwisz, jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Wystarczy zarezerwować zabieg. Nasi specjaliści dobiorą już odpowiedni zabieg do potrzeb Twojej skóry. Więc proszę nie martw się o wybór zabiegu, tylko o rezerwacje miejsca na daną godzinę 😉  

🎁 Promocje w tym dniu:  

💛 Wszystkie zabiegi w tym dniu na mezoterapię mikroigłową 50% taniej: – PRP tylko 160 zł (zamiast 320 zł). BO2LOOK tylko 120 zł (zamiast 240 zł). BO2LOOK + CarboV tylko 160 zł (zamiast 320 zł)  

💛 Przy zakupie pielęgnacji domowej otrzymasz zabieg 60% taniej. Oraz w tylko tym dniu – 20% zniżki na kosmetyki po zabiegowe. Aby podtrzymać i wzmocnić efekty zabiegu.  

Zadzwoń i zarezerwuj zabieg: tel.+48 537 670 100, Salon Kanon Piękna ul. Romanowskiego 2/1, Nowy Sącz.  

Ilość miejsc niestety ograniczona.

TOP Call Now Button