Odbierz voucher na zabiegi
o wartości 20 zł!

Voucher - 20 zł

“Odkrywamy Mezoterapię Mikroigłową” – Ampułka FIRMING

Ampułka FIRMING – Jest to zabieg zalecany w celu odmłodzenia i ujędrnienia skóry. Stosuje się w nim mikronakłucia, które – oprócz działania preparatu –  dodatkowo stymulują tkanki i pozwalają na lepsze przenikanie substancji w głąb skóry.

Efekty pozabiegowe:

  • poprawa napięcia
  • zniwelowanie drobnych linii i zmarszczek
  • lifting i ujędrnienie skóry

Unikalny skład:

Ampułka Firming zawiera DMAE czyli dimetyloaminoetanol – substancję, która w naszym organizmie jest prekursorem do produkcji acetylocholiny i poprawia przewodzenie sygnału przez komórki nerwowe. Dodatkowo odpowiada za napięcie mięśniowe, dzięki temu na skórze obserwujemy efekt liftingu i odmłodzenia; krzem – jest niezbędny w przypadku syntezy kolagenu, elastyny a także kwasu hialuronowego. To dzięki niemu włókna podporowe naszej skóry są w dobrej kondycji, dzięki czemu nasza skóra jest jędrna i elastyczna; kwas liponowy to bardzo mocny antyoksydant – ok. 100 razy silniejszy od wit. C. Spowalnia proces glikacji białek, dzięki czemu chroni włókna kolagenowe przed zniszczeniem, co daje nam działanie przeciwzmarszczkowe. Przeciwdziała też procesom zapalnym, które mają istotny wpływ na starzenie się skóry.

Mimo, że już po jednym zabiegu widać poprawę na skórze, to dla pełnego efektu zalecana jest seria ok 5-6 zabiegów co 3 tygodnie. 

Wskazania:

– brak jędrności
– drobne linie i zmarszczki
– wiotkość skóry

W ramach przygotowania do zabiegu sugerujemy by już na dzień przed zabiegiem nie pić alkoholu, kawy i nie przyjmować aspiryny bądź innych leków o działaniu przeciwbólowym ale i przeciwzapalnym. Opracowane przez:

Ekspert Kanon PięknaAnna Sukiennik – Kosmetolog

Zapoznaj się również z zabiegami:

ODMŁODZENIE:

Mezoterapia Igłowa
Mezoterapia Mikroigłowa
Karboksyterapia

OCZYSZCZENIE:
Peelingi Chemiczne

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ:
Lipoliza Iniekcyjna
Karboksyterapia

UJĘDRNIENIE CIAŁA:
Karboksyterapia

NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, REGENERACJA, ODŻYWIENIE TWARZY zabiegami KOLEGENOWYMI:
Zabiegi Larens – w naszym salonie

TOP Call Now Button